PopisKontakt: e-mail: petra.fujakova@siemens.com
Požadavky:
- zkušenosti a know-how business a data modelů (statistická data, analýzy a 6Sigma) a analytiky v nákupu
- velmi silné interkulturní dovednosti, zkušenosti se spolupráci mezi CZ, UK, US, ANZ, DK and MEA
- znalost Siemens interních nákupních procesů a aplikací (např. SCM Star, SRMOne)
- zkušenosti s modelováním dat a vizualizací
- přehled Siemens dodavatelů
- praxe v Shared Services
- plynulá znalost AJ

Náplň práce:
- vede tým Business Analytics v Shared Services (GBS CZ P2P SE)
- reprezentuje globální tým Business Analytics GBS P2P
- zlepšuje Business and Data Analytics servisy v Siemens na základě stávajícího network/zkušenosti se Siemens společnostmi
- zodpovídá za řízení robotizaci a automatizaci procesů pro P2P globálně
- řídí spolupráci mezi GBS Česká republika a GBS Indie
- vyvíjí Siemens interní modely v Business Analytics mezi P2P Česká republika a Indie (jako backoffice)

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiemensova 1, 15500 Praha 515 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

Siemens, s.r.o.
  • Siemens, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Fujaková
  • E-mail : petra.fujakova@siemens.com
  • Adresa : Siemensova 1, 15500 Praha 515

Klíčová slova

siemens

business

gbs

analytics

p2p

data

republika

česká

tým

firemní