PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Rychlíková, tel.: 582 395 033, e-mail pam@mot.cz.
Požadavky: komunikativnost, spolehlivost, zkušenosti v prodeji velkou výhodou, znalost práce na PC.
Náplň: zajištění chodu prodejny, vedení týmu prodavaček, objednávání a přijímání zboží, komunikace s dodavateli.
Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci v moderním prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek penzijní připojištění, týden dovolené navíc, prémie, služební mobilní telefon, zaškolení na danou pozici. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMLÉKÁRNA Otinoves s.r.o., Otinoves 201, 798 61 Drahany Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

Mlékárna Otinoves s.r.o.
  • Mlékárna Otinoves s.r.o.
  • Kontakt : Jana Rychlíková
  • Telefon : +420 582 395 033
  • E-mail : pam@mot.cz
  • Adresa : MLÉKÁRNA Otinoves s.r.o., Otinoves 201, 798 61 Drahany

Klíčová slova

tel

nástup

příspěvek

odpovědnou

práci

moderním

prostředí

odpovídající

mzdové

ohodnocení