PopisMÍSTO VÝKONU : Ve Smečkách č.p. 801/33, Nové Město, 110 00 Praha
KONTKAT PRVOTNĚ E-MAILEM : VOJTĚCH KOPECKÝ, e-mail: vojtech.kopecky@szif.cz

Náplň práce

Právník Oddělení řízení ICT projektů provádí komplexní koordinaci postupů SZIF jako veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení. Poradenskou činnost v oblasti legislativy týkající se kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Práci na přípravě, změnách a implementaci interních metodik. Podílí se na optimalizaci identifikovaných pracovních procesů. Dodržování ustanovení platných vnitřních předpisů.

V rámci role právníka projektové kanceláře:

- Organizace přípravy veřejných zakázek, příprava dokumentace, komunikace s orgány činnými ve veřejných zakázkách,
- spolupráce na vytváření interní dokumentace,
- plánování práce,
- kontrola a koordinace činností,
- kontrola postupu a pravidelný reporting,
- sledování, vyhodnocování a eliminace rizik,
- podporuje další spolupracovníky SZIF při řešení úkolů.

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu v oboru Právo, právní a veřejnosprávní činnost

Co dále bychom uvítali :

- znalost procesů veřejných zakázek
- samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, organizační schopnosti, schopnost vedení týmu, řízení priorit, aktivní přístup k řešení problémů
- znalost anglického jazyka

Nabízíme :

- plat až 70.000 Kč
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilitu zaměstnání
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSpo
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVe Smečkách 801/33, 11000 Praha 1 Mzda minimálně30630 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

Státní zemědělský intervenční fond
  • Státní zemědělský intervenční fond
  • Kontakt : VOJTĚCH KOPECKÝ
  • E-mail : vojtech.kopecky@szif.cz
  • Adresa : Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1

Klíčová slova

veřejných

řízení

řešení

služební

szif

kontrola

procesů

znalost

práci

dní