PopisPrvotní kontakt: faltynkova@corona.renderer.com
Místo výkonu:Karlovo náměstí č.p. 288/17, PRaha
Jaká bude Tvá náplň práce?
• Návrh a vývoj nových funkcí, zlepšování a udržování již stávajících.
• Portování Corona Renderer do dalších aplikací včetně rozšiřování do nových segmentů trhu.
• Vylepšování a rozšiřování naší základní knihovny a algoritmů.
• Revize kódu a udržování jeho kvality a výkonu.
Co od Tebe očekáváme?
• Znalost moderního C++ a schopnost psát bezpečný, efektivní a čitelný kód.
• Schopnost pracovat v týmu, přijímat a podávat konstruktivní kritiku, přizpůsobit se stávající konvenci psaní kódu a pracovním postupům.
• Schopnost následovat KISS a YAGNI principy a vhodně vybírat míru složitosti řešení.
• Dobrou znalost anglického jazyka a komunikačních dovedností.
Zaměstnanecké výhody:
Extra dny dovolené navíc dle délky pracovního poměru, 3 sick days, možnost vzdělávání, home office Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKarlovo náměstí 288/17, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně60000 Kč Mzda maximálně100000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

Chaos Czech a.s.
  • Chaos Czech a.s.
  • Kontakt : Tereza Faltýnková
  • E-mail : faltynkova@corona.renderer.com
  • Adresa : Karlovo náměstí 288/17, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

schopnost

znalost

udržování

rozšiřování

kódu

nových

vybírat

vhodně

principy

yagni