PopisPro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Svářeče Co 2
Místo výkonu: Praha

Náplň práce: výroba mostových konstrukcí. Svařování silných plechů, skládané sváry. Je zde nepřetržitý provoz s možností domluvy směn. Velkou výhodou jsou zde přesčasy.

Požadujeme:
- svářečský průkaz En 135
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- praxi v oboru

Nabízíme:
- Práci na HPP ve stabilním podniku
- Možnost přesčasů
- Možnost ubytování
- Možnost záloh

Plat: na HPP až 170,-/ hod. dle pracovního zařazení
na ŽL 230,-/ hod.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) .

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMARKMONT S.R.O., Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-05T11:48:39

Společnost

Markmont, s.r.o.
  • Markmont, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Valenzová
  • Telefon : +420 777 573 051
  • E-mail : prace@markmont.eu
  • Adresa : MARKMONT S.R.O., Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

možnost

hpp

významný

podniku

přesčasů

ubytování

zálohplatna

hod

dle

pracovního