PopisNÁPLŇ PRÁCE: plánování interních rozvozů a montáží nábytku, zajišťování externí dopravy
POŽADAVKY:praxe v oblasti logistiky a dopravy výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilitu, komunikativnost, pozitivní přístup
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení, moderní a příjemné prostřední v blízkosti aut. nádraží, příjemný kolektiv a zázemí, obědy dotované firmou, tři dny dovolené navíc sick-day, stravenkové karty

KONTAKT: e-mailem

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProSpánek SE - Svitavy, Dimitrovova 603/6, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

ProSpánek SE
  • ProSpánek SE
  • Kontakt : Ondřej Halouzka
  • Telefon : +420 608 372 878
  • E-mail : ondrej.halouzka@eprospanek.cz
  • Adresa : ProSpánek SE - Svitavy, Dimitrovova 603/6, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

práce

náplň

školení

moderní

příjemné

prostřední

blízkosti

aut

nádraží

příjemný