PopisJsme malý tým, jehož výtvory používají denně tisíce organizací již 20 let. Zkušeností máme na rozdávání a rádi uvítáme nový talent.
Pokud nechceš dělat software pro SpaceX, ale uspokojí tě obyčejná a přehledná evidence, pokud dáš přednost menší kanceláři před korporátním open spacem a pokud nechceš být jen dalším bezejmenným vývojářem, ale chceš být důležitou součástí týmu, pak se ti u nás bude líbit.
Čeká tě vývoj a úpravy programů tvořících zaběhlý systém vzájemně spolupracujících aplikací. Naučíme tě využívat nejen moderní komponenty, ale také náš vlastní rozsáhlý framework, který za tebe udělá spoustu hrubé práce, abys mohl řešit důležité detaily a specifika dané aplikace. Analýza a návrh vhodného řešení bude na Tobě, s dostupnou pomocí zkušených kolegů i metodiků na danou agendu.
Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Lokalita: Nový Bor
Obor: IT - software
Popis pozice:
Spolupráce na tvorbě nových a údržba stávajících aplikací v rámci uceleného systému pro veřejnou správu (ekonomické, registrové a správní agendy).
Vhodné i pro absolventy. Možnost spolupráce a přípravy na zaměstnání již v průběhu studia.
Náplň práce:
- Návrh, vývoj a úpravy
o struktury databáze
o aplikací a knihoven
o tiskových a datových výstupů
- Spolupráce na vývoji rozsáhlého frameworku
- Integrace s jinými systémy
Očekávané znalosti a dovednosti:
- SŠ, VŠ
- analytické schopnosti-schopnost převést teoretickou metodiku do praktické evidence
- základní znalost objektově orientovaného programování
- základní znalost SQL
- výhodou znalost Delphi (7 - 10) a databáze Firebird
- samostatnost i schopnost práce v kolektivu
Co Vám nabízíme:
- dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče (základní plat 30.000 - 50.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní prémie)
- pružnou pracovní dobu + 5 dní dovolené navíc (po odpracování 12 měsíců)
- možnost částečné práce z domova
- mobilní telefon s neomezeným tarifem
- příspěvek na životní/penzijní pojištění (po odpracování 12 měsíců)
-příspěvek na stravování zaměstnanců
- zvyšování a prohlubování kvalifikace zaměstnanců
Nabídky zasílejte písemně na adresu: HAiDA s r.o., Gen. Svobody 802, 473 01 Nový Bor, nebo na e-mail: haida@haida.cz. Zásilku označte " Junior programátor - Delphi".
Pokud máte zájem o výše uvedenou pozici, zašlete nám prosím svůj životopis s motivačním dopisem Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu jednání.
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zkopírujte následující prohlášení do těla zprávy, tak abychom mohli Vaše údaje zpracovávat podle zákona č.101 o ochraně osobních údajů.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNeurčeno PracovištěGen. Svobody 802, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

HAiDA s. r. o.
  • HAiDA s. r. o.
  • Kontakt : Alena Černošková
  • Telefon : +420 487 722 291
  • E-mail : alena.cernoskova@haida.cz
  • Adresa : Gen. Svobody 802, Arnultovice, 473 01 Nový Bor

Klíčová slova

práce

aplikací

znalost

základní

nechceš

návrh

odpracování

pracovní

vývoj

možnost