PopisHledáme zaměstnance na pozici skladník. Nabízíme stabilní zaměstnání v ranním provozu (pracovní doba 5:30 - 14:00 pouze ve všední dny), pravidelně vyplácenou mzdu včetně odměn a prémií.
Náplň práce: nakládka a vykládka zboží, organizace skladu, inventura zásob, materiálu, atd. Požadujeme pečlivost, logické uvažování, schopnost samostatnosti a odpovědnosti, výbornou fyzickou zdatnost ale i týmového ducha při práci v týmu. Dále požadujeme znalost ovládání VZV. ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: pravidelně vyplácené prémie, odměny za nadstandardní pracovní výkon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření. Své životopisy zasílejte na uvedený email.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSadová 2205/2, 789 01 Zábřeh Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

Master Bike, s.r.o.
  • Master Bike, s.r.o.
  • Kontakt : Květoslava Hudečková
  • Telefon : +420 583 481 111,605 848 050
  • E-mail : lidskezdroje@masterbike.cz
  • Adresa : Sadová 2205/2, 789 01 Zábřeh

Klíčová slova

požadujeme

příspěvek

pracovní

pravidelně

hledáme

ovládání

samostatnosti

odpovědnosti

výbornou

fyzickou