PopisVEDOUCÍ SKLADU
NÁPLŇ PRÁCE:
- Vedení skladového hospodářství, příjem a expedice zboží, vedení skladové dokumentace prostřednictvím informačního systému, manipulace s materiálem a jeho zakládání, vstupní a výstupní kontrola, správa skladových karet a skladového systému, inventury, zdokonalování skladového systému, spolupráce na chodu skladu, materiálová podpora výroby
POŽADUJEME:
- nutná zkušenost s vedením skladu
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail a pro pořádek, schopnost práce s PC , dobrá fyzická kondice
Výhodou nikoliv podmínkou : oprávnění pro řízení VZV , technické zaměření, základy AJ
Zaměstnanecké výhody: Práce v menším kolektivu. Nové komfortní zázemí menší rozvíjející se ryze české společnosti. Navýšení platu po zapracování. Stravné 1.000,- Kč/měs., příspěvek na ŽP a DPP.
HLÁSIT SE: Sinkule Martin, e-mail: kariera@sittech.cz - v případě zájmu zaslat email, osobní schůzka lze sjednat emailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSITTECH CZ, s.r.o.-Průmyslová zóna Lajsník, V Luhu 3343, 435 02 Most 9 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

SITTECH CZ, s.r.o.
  • SITTECH CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Martin Sinkule
  • E-mail : kariera@sittech.cz
  • Adresa : SITTECH CZ, s.r.o.-Průmyslová zóna Lajsník, V Luhu 3343, 435 02 Most 9

Klíčová slova

systému

práce

skladového

vedení

vedoucí

menší

zázemí

komfortní

kolektivu

menším