PopisPožadujeme :
- Vyučen v oboru elektro
- Praxe v oboru minimálně 3 roky
- Odborná způsobilost dle vyhl. č. 50/1978 Sb. - par.6
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- Samostatnost, zodpovědnost , spolehlivost
- Manuální zručnost
Pracovní náplň: údržbář, elektrikář ve výrobě extrudovaných a fritovaných snacků
Prac. doba 6.00 -14.30 hod. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspevek na závodní stravování, po zapracování zaměstnanecké benefity - wellness, penzijní připojištění, náborový příspěvek celkem 10 000-Kč, volné víkendy .
Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚSOVSKO FOOD a.s. - prac., Zábřežská 247, 788 33 Hanušovice Mzda minimálně152 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

ÚSOVSKO FOOD a.s.
  • ÚSOVSKO FOOD a.s.
  • Kontakt : Ondřej Brzobohatý
  • Telefon : +420 602 363 413
  • E-mail : kariera@usovsko.cz
  • Adresa : ÚSOVSKO FOOD a.s. - prac., Zábřežská 247, 788 33 Hanušovice

Klíčová slova

oboru

zaměstnanecké

požadujeme

wellness

výhody

týdnů

dovolené

příspevek

závodní

stravování