PopisNáplň práce:
•instalace staničních Li-ion baterií a uvádění zařízení do provozu, řešení problémů u zákazníka, zahraniční pracovní cesty
•školení zákazníků, uživatelů a prodejců
•technická podpora mezinárodního obchodního týmu
•spolupráce s Vývojovým oddělením na modifikaci architektury daného výrobku a customizaci SW/HW dle požadavků zákazníků
•tvorba a udržování technické dokumentace

Předpoklady:
•VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika a informatika nebo podobném
•praxe na obdobné pozici vítána (2 roky)
•v případě absolventů: velký zájem o tento obor a ochota se dále vzdělávat
•zkušenosti s instalací a uváděním zařízení do provozu výhodou
•schopnost práce v týmu, ale i samostatné jednání a rozhodování
•ochota cestovat
•komunikativní znalost anglického jazyka nutností

Nabízíme:
•zajímavé a perspektivní zaměstnání v mladém a dynamickém kolektivu
•možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního
•možnost podílet se na vývoji nových výrobků a technologií
•odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, vzdělávání, pololetní a roční odměny, akce pro zaměstnance, lázeňské pobyty)
•nástup možný ihned nebo dle dohody
Kontakt - e-mailem, telefonicky.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRaškovice 247, 739 04 Pražmo Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T14:35:04

Společnost

Saft Ferak a.s.
  • Saft Ferak a.s.
  • Kontakt : Žaneta Světlíková
  • Telefon : +420 558 426 244
  • E-mail : zaneta.svetlikova@saftbatteries.com
  • Adresa : Raškovice 247, 739 04 Pražmo

Klíčová slova

zařízení

provozu

náplň

perspektivní

osobního možnost

odborného

potenciálu

růstového

velkého

kolektivu možnost