PopisPožadujeme:
- praxe v lakování výhodou
- manuální zručnost, dobrá pracovní morálka
- odpovědnost, časová flexibilita
Náplň práce:
- automatická linka, práškové a mokré lakování
VÝHODY: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, doprava na ranní směnu zajištěna, příspěvek na penzijní připojištění, firemní vzdělávání, ad.
KONTAKT: Horejšová Lucie, tel.: 383312534, 603274066, e-mail: horejsova@biso.cz. Telefonicky volejte v době od 6:00-14:30 hod. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBISO-Keibel s.r.o., Radošovice 147, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

BISO - Keibel s.r.o.
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Horejšová
  • Telefon : +420 383 312 534,603 274 066
  • E-mail : horejsova@biso.cz
  • Adresa : BISO-Keibel s.r.o., Radošovice 147, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

příspěvek

požadujeme

doprava

ranní

směnu

zajištěna

penzijní

připojištění

firemní

ad kontakt