PopisNáplň práce:
příprava tmelu a tmelení ploch, broušení tmelených ploch ručně, nátěr kovových konstrukcí a obrobků různých rozměrů, míchání a příprava barev - 1 složkové a 2 složkové barvy, polyuretany, obsluha jeřábu. Stříkání s vysokotlakým zařízením. Posouzení stavu povrchu, čištění a odmašťování ploch, opalování starých nátěrů. Provádění povrchové úpravy máčením, stříkáním a natíráním základní barvou.

Požadavky:
Vyučen v oboru, praxe alespoň 5 let ve strojírenství. Samostatnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
Stravenky v hodnotě 118,- Kč, zajištěno stravování v místě pracoviště, vzdělávání

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: hagerova@psp-sps.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTovačovská 2971/17a, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

PSP Speciální strojírna a.s.
  • PSP Speciální strojírna a.s.
  • Kontakt : Naděžda Hagerová
  • Telefon : +420 735 178 894
  • E-mail : hagerova@psp-sps.cz
  • Adresa : Tovačovská 2971/17a, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

ploch

složkové

náplň

strojírenství

povrchové

úpravy

máčením

stříkáním

natíráním

základní