PopisNÁPLŇ PRÁCE: příprava výrobků k lakování, navěšování na dopravník, nanášení práškových barev, svěšování, kontrola a zakládání nalakovaných výrobků
POŽADAVKY: manuální zručnost, cit pro nanášení práškových barev, dobrý zdravotní stav
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, odměny za zlepšováky a za péči o nové kolegy, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné a sportovní akce
KONTAKT: telefonicky (po-pá 8-17h), e-mailem

Info o firmě: https://www.nabytek-polak.cz/ Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOpatov 348, 569 12 Opatov v Čechách Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

POLAK CZ s.r.o.
  • POLAK CZ s.r.o.
  • Kontakt : Eva Poláková
  • Telefon : +420 734 622 613
  • E-mail : eva.polakova@polakcz.cz
  • Adresa : Opatov 348, 569 12 Opatov v Čechách

Klíčová slova

odměny

práce

nanášení

práškových

barev

významným

zlepšováky

péči

kolegypodnikové

stravování