Popismísto výkonu práce: Liberecká č.e. 12, 180 00 Praha 8
kontakt: tel.: 286 001 713, e-mail: jitka.tejmlova@porsche.cz

Náplň práce:

- Posouzení druhu a rozsahu poškození nátěrového systému vozidla a následná volba technologického postupu a rozsahu opravy
- Volba a použití vhodných podkladových nátěrových hmot (základové barvy, tmely a plniče) a pomocných materiálů (brusiv, čističů, atd.) při opravě
- Maskování vozidla před aplikací nátěrových hmot
- Příprava povrchu karoserie, stanovení způsobu a provádění očištění, odmaštění, odstranění starých nátěrových hmot a zbytkových lepidel, eliminace koroze
- Obsluha technologických zařízení lakovny
- Aplikace podkladových nátěrových hmot pneumatickými stříkacími pistolemi, jejich ošetřování, údržba a seřízení
- Broušení tmelů a plničů do roviny
- Oprava defektů, odstranění nečistot a konečná úprava finálních lakovaných povrchů broušením a leštěním
- Demontáž a montáž dílů a částí karosérií

Požadavky:

- Vyučení v oboru lakýrník, lakýrnické práce nebo autolakýrník
- Zkušenost v oboru výhodou
- Znalost anglického jazyka výhodou
- ŘP sk. B

Zaměst.výhody:
Týden dovolené navíc, porsche prémie ve výši jednoho platu, dotované stravování, jazykové kurzy, slevy na firemní výrobky a služby Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPorsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Praha - Prosek - 002, Liberecká č.e. 12, Střížkov, 180 00 Praha 8 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.
  • Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Jitka Tejmlová
  • Telefon : +420 286 001 713
  • E-mail : jitka.tejmlova@porsche.cz
  • Adresa : Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Praha - Prosek - 002, Liberecká č.e. 12, Střížkov, 180 00 Praha 8

Klíčová slova

nátěrových

hmot

vozidla

práce

podkladových

odstranění

rozsahu

oboru

lakovaných

částí