PopisFirma TRANS-SPEDIT s.r.o. s 25-ti letou historií zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou hledá pro svůj servis zručného automechanika.

Náplň práce:
. Provádění oprav a údržby vlastního vozového parku tahačů (Scania, Volvo) a návěsů (Reisch, Peischl, Schwarzmüller a další)
. Provádění ostatních zakázkových oprav
. Dokumentace provedených prací

Požadujeme:
. Zkušenost s opravami nákladních vozidel
. Samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup k prováděné práci
. Ochotu učit se novým věcem
. Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
. Stabilní dlouhodobé zaměstnání
. Pravidelnou mzdu
. Odpovídající platové ohodnocení
. Příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, Služební telefon, Možnost prémií za kvalitně odvedenou práci Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTRANS - SPEDIT s.r.o. - pracoviště, Dopravní 1040, 676 02 Moravské Budějovice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

TRANS - SPEDIT s.r.o.
  • TRANS - SPEDIT s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Vejmělková
  • Telefon : +420 607 088 725
  • E-mail : sekretariat@trans-spedit.cz
  • Adresa : TRANS - SPEDIT s.r.o. - pracoviště, Dopravní 1040, 676 02 Moravské Budějovice 2

Klíčová slova

provádění

firma

novým

bnabízíme

skupiny

průkaz

řidičský

věcem

učit

dlouhodobé