PopisMísto výkonu práce Přelouč
Náplň práce: práce ve výrobě, strojní a ruční výroba palet
Požadujeme zručnost a pracovitost, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost
Nabízíme práci ve stabilní firmě, bližší informace při osobním pohovoru, po zapracování možnost nástupu na HPP, příspěvek na obědy + odměny za vykonanou práci až 1 500,- Kč.
Pracovní doba: 6.00 - 14.00/14.00 - 22.00 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDŘEVOSTYL CZ s. r. o. - provozovna, Českobratrská 84, 535 01 Přelouč Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

DŘEVOSTYL CZ s. r. o.
  • DŘEVOSTYL CZ s. r. o.
  • Kontakt : Hana Bartoňová
  • Telefon : +420 608 123 015
  • E-mail : kancelar@drevostyljanicek.cz
  • Adresa : DŘEVOSTYL CZ s. r. o. - provozovna, Českobratrská 84, 535 01 Přelouč

Klíčová slova

práce

práci

možnost

bližší

informace

osobním

pohovoru

zapracování

hpp

nástupu