PopisKontakt: osobně - pouze po předchozí telefonické domluvě (pracovní dny),tel.: 602 294 845, e-mail: lsmejkalova@soufflet.com
NÁPLŇ PRÁCE
" Obsluha silo/posklizňové linky
" Schopnost drobných oprav technologie a její údržba a úklid
" Provádět na základě pokynů od vedoucího manipulaci s rostlinnými produkty a tyto následně zaznamenávat do systému
" Provádět a zabezpečit příjem, skladování, výdej a další manipulace s produkty
" Sledovat chod a seřizovat funkce technologických linek a zařízení
" Provádět běžné opravy za provozu a nejméně jedenkrát za směnu provést prohlídku pracoviště

POŽADUJEME
" Vyučený elektromontér, popřípadě mechanik
" Osvědčení dle vyhlášky 50/78 podle §6
" Praxe na posklizňové lince vítána
" Průkaz na řízení VZV vítán - není podmínkou
" Samostatné rozhodování a schopnost organizace práce
" Ochota týmové spolupráce

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost získat průkaz VZV Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 2170/12, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

SOUFFLET AGRO a.s.
  • SOUFFLET AGRO a.s.
  • Kontakt : Lenka Šmejkalová
  • Telefon : +420 602 294 845
  • E-mail : lsmejkalova@soufflet.com
  • Adresa : Průmyslová 2170/12, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

vzv

popřípadě

lince

posklizňové

6 quot praxe

vyhlášky

dle

mechanik quot osvědčení

elektromontér

řízení