PopisCZ-ISCO: 81813 Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic
OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu určitou, od 23.9.2019 do 21.12.2019
- Náplň práce: obsluha výrobního zařízení, seřizování výrobního zařízení, kontrola chodu výroby
- Požadujeme: Min. základní vzdělání, ochotu pracovat, zodpovědnost, manuální zručnost, dochvilnost
- Nabízíme: stabilní práci v rostoucí firmě, s dobrým jménem a kvalitním výrobkem
budete-li pracovití, ochotní a schopní růst, umožníme Vám to (platově i pozičně), pracovní doba 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden), ranní/noční, přesčasy proplácíme,
stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění , benefitní body, regenerační volno
- V případě zájmu kontaktujte: Pardusová Jana Mgr., tel.: 731 420 614, email:pardusova@technistone.cz, osobně na adrese: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěBratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně21564 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Technistone, a.s.
  • Technistone, a.s.
  • Kontakt : Jana Pardusová
  • Telefon : +420 731 420 614
  • E-mail : pardusova@technistone.cz
  • Adresa : Bratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

štefanů

králové

předměstí

slezské

107075a

příspěvek

bratří

práce

03hradec

výroby