PopisNáplň práce
vedení malého týmu sociálních pracovníků, Individuální sociální a poradenská činnost formou sanace rodiny v terénu na ORP Prachatice, spolupráce s návaznými službami a institucemi - zejména s orgánem SPOD, vedení odpovídající dokumentace, metodická a koncepční činnost, vyhotovování a naplňování dotačních a grantových titulů

Nabízíme
různorodou a smysluplnou práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, supervizi, možnost zapojení se do rozvoje zkušené organizace kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme
odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle zákona 108/2006Sb., bezúhonnost, orientaci v sociální oblasti a v sociální práci s rodinou, praxi v oboru alespoň dva roky, flexibilitu, tvořivost, ochotu vzdělávat se, zkušenost s vedením týmu, osobní zralost, psychickou odolnost

Doplňující informace
úvazek 1,0
nástup srpen (září) 2019
plat dle vzdělání a praxe

Životopisy zasílejte na adresu reditel@portusprachatice.cz

Bližší informace na tel.: 722 928 192 a www.portusprachatice.cz

Portus Prachatice zajišťuje pestrou nabídku aktivit směrem k rodinám, dětem a mládeži v oblastech předcházení nežádoucímu chování, smysluplného trávení volného času
a řešení obtížných životních situací.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěObčanské sdružení Portus Prachatice - Rodinka, Vodňanská 7, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Portus Prachatice, o.p.s.
  • Portus Prachatice, o.p.s.
  • Kontakt : Petr Dis. Šmíd
  • Telefon : +420 722 928 192
  • E-mail : reditel@portusprachatice.cz
  • Adresa : Občanské sdružení Portus Prachatice - Rodinka, Vodňanská 7, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

sociální

dle

práci

osobní

činnost

prachatice

týmu

praxi

zralost