PopisARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s. Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici pracovník v sociálních službách pro služby azylový dům a noclehárna
Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, min. výuční list, rekvalifikační kurz pracovníka v soc. službách nebo VOŠ výhodou
Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb azylový dům - úvazek 0,6 a noclehárna - úvazek 0,4
Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno
Nástupní mzda:
18.600,- Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.
Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0, nepřetržitý směnný provoz
Předpokládaný nástup:
01.09.2019 nebo dříve dle domluvy
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu jan_koukal@czh.salvationarmy.org a v kopii na ivan_borek@czh.salvationarmy.org.
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 15.08.2019.
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25, 602 00 Brno ve II. polovině srpna 2019.
Bližší informace o náplni práce poskytne vedoucí přímé práce pobytové služby Azylový dům pan Jan Koukal, DiS. Dotazy prosíme na e-mail: jan_koukal@salvationarmy.org

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně18600 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Kontakt : Jan Koukal, DiS
  • E-mail : jan_koukal@armadaspasy.cz
  • Adresa : ARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

sociálních

služeb

práce

dle

úvazek

azylový

dům

josefa

korbela

službách