PopisMÍSTO VÝKONU: Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava surovin k výrobě stravy
- obsluha kuchyňských strojů na výrobu pokrmů
- práce spojené s obsluhou distribuční a mycí linky
- přísné dodržování hygienických a proti epidemiologických předpisů
- úklid provozu kuchyně, před skončením směny úklid skladů potravin, denní místnosti
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- praxe v oboru vítána
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- časová flexibilita
- pečlivý, odpovědný a svědomitý přístup
NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, zvýhodněné zdravotní stravování, mobilní zvýhodněný tarif, čerpání FKSP
- týmovou spolupráci
- možnost ubytování
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNO DOLOŽIT:
- životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborné praxi, dosažených znalostech a dovednostech
- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte do 25.8.2019 do 14.30 na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, sekretariát ředitele, Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí, přihlášky je možné zaslat i emailem na adresu sekretariat@rehabilitacniustav.cz a na adresu ludvickova@rehabilitacniustav.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • Kontakt : Postup dle poznámky k VPM
  • Adresa : Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí

Klíčová slova

údajů

osobních

zdravotní

lázeňská

adresu

přihlášky

úklid

souladu

orlicí

brandýs