PopisKontakt: vedoucí recepce, tel: 353207009, HR@imperial-group.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- komunikace s klienty
- zajištění služeb spojených s příjezdem, pobytem a odjezdem hosta
- podpora prodeje služeb hotelu

NABÍZÍME:
- možnost ubytování
- placené zdravotní volno Sick Days
- vyšší víkendový příplatek oproti zákoníku práce
- zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
- celodenní strava za 30,- Kč
- přátelský kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí
- nepřetržitý provoz (krátký, dlouhý týden á 11,5h, noční směny)

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- znalost NJ, či RJ, AJ výhodou, praxe výhodou
- certifikát ČNB výhodou
- komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování
- trestní bezúhonnost, spolehlivost a pečlivost.

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěImperial Karlovy Vary a. s. - 000, U Imperiálu 7/31, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně19200 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T14:35:04

Společnost

Imperial Karlovy Vary a. s.
  • Imperial Karlovy Vary a. s.
  • Kontakt : Zuzana Zátková
  • Telefon : +420 353 207 009
  • E-mail : HR@imperial-group.cz
  • Adresa : Imperial Karlovy Vary a. s. - 000, U Imperiálu 7/31, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

práce

výhodou

zaměstnanecké

služeb

znalost

nepřetržitý

noční

115h

týden

dlouhý