PopisPopis pracovní pozice:
Pravidelný úklid kanceláří, sociálních zařízení, společných prostor a pokojů klientů.
Požadujeme: pečlivost , spolehlivost, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík
Předpoklady: pracovitost, schopnost týmové práce, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: příspěvek na stravování a penzijní připojištění.
Směnnost: 6,30 - 15,00 hod Občas služba So+Ne
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomov pro seniory Nopova, příspěvková organizace, Nopova 128/96, Židenice, 615 00 Brno 15 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace
  • Kontakt : Bc. Jan Včelík
  • Telefon : +420 548 321 500,kl.121
  • E-mail : vcelik@nop.brno.cz
  • Adresa : Domov pro seniory Nopova, příspěvková organizace, Nopova 128/96, Židenice, 615 00 Brno 15

Klíčová slova

popis

trestní

občasslužba

hod

připojištění směnnost

penzijní

stravování

příspěvek

způsobilost nabízíme

prácezdravotní