PopisSOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup během září
- Náplň práce: práce metodami case management a psychosociální rehabilitace pro podporu zotavení lidí s?dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy, individuální práce s?klientem ambulantní nebo terénní formou, práce v týmu, sklienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně, práce s rodinou klienta a dalšími lidmi a subjekty (úřady, zaměstnavatelé, lékaři, přátelé, sousedé), vedení skupinových aktivit, nácvik dovedností klientů
- Nabízíme: zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou.průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu - možnost dalšího odborného rozvoje, práci v malém, příjemném kolektivu, intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize, pružnou pracovní dobou, možnost sick days a administrativní práce z domu, služební mobil, PC a notebook, mzdu 17 - 24 tis. Kč a osobní ohodnocení odpovídající kvalitě odvedené práce
- Požadujeme: vzdělání VŠ nebo VOŠ v?oboru sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, sociální cítění, empatie, respektující přístup k?lidem s duševním onemocněním. Osobnostní předpoklady: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost, schopnost týmové spolupráce, psychická odolnost a dobré komunikační a organizační dovednosti.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis a motivační dopis zaslaný elektronicky. Kontaktní osoba: Mgr. Petra Špryňarová, e-mail: petra.sprynarova@pdz.cz, telefon: 773 915 742
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPéče o duševní zdraví - středisko HK, Kavčí plácek 121/1, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

Péče o duševní zdraví, z.s.
  • Péče o duševní zdraví, z.s.
  • Kontakt : Michaela Venclová
  • E-mail : michaela.venclova@pdz.cz
  • Adresa : Péče o duševní zdraví - středisko HK, Kavčí plácek 121/1, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

sociální

práci

lidí

možnost

podporu

činnosti

vedení

řidičský

průkaz