PopisSPECIALISTA ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK V INFORMAČNÍM SYSTÉMU

Náplň práce:
• Příprava a zpracování výrobních zakázek v informačním systému Helios Green – tvorba karet výrobků a polotovarů, tvorba struktury kusovníku, tvorba sestav apod.
• Zpracování nabídek, tvorba cenových kalkulací, navrhování technických řešení na základě potřeb a možností zákazníků
• Sledování celého průběhu zakázky, kontrola termínů expedice, fakturace
• Každodenní komunikace s českými a zahraničními klienty (v českém a anglickém jazyce převážně e-mailem), péče o svěřené firemní zákazníky
• Komunikace s oddělením TPV o TP

Požadavky:
• Technické a analytické myšlení, snaha přicházet s nápady, jak věci vylepšit
• Nadstandardní uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Excel a některého z podnikových ERP
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
• Aktivní znalost anglického jazyka (e-mailová komunikace, telefonáty, zahraniční návštěvy)

Nabízíme:
• Komplexní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení pracovních úkolů
• Nástup dle dohody, pružnou pracovní dobu (40 hodiny týdně), volné víkendy a svátky
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Systém benefitů a odměn
Životopis můžete vložit přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz nebo zaslat na personal@sqs-fiber.cz. Pro více informací volejte 493 765 381. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSQS Vláknová optika a.s. [1], Komenského 304, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T08:28:46

Společnost

SQS Vláknová optika a.s.
  • SQS Vláknová optika a.s.
  • Kontakt : personal@sqs-fiber.cz
  • Telefon : +420 493 765 381
  • Adresa : SQS Vláknová optika a.s. [1], Komenského 304, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

tvorba

znalost

zakázek

informačním

zpracování

komunikace

řešení

dobu

podmínkou aktivní

zaškolení