PopisKontakt e-mailem: pavel.prostredni@gmail.com
Požadujeme:
- ukončené studium VŠ, popř. poslední ročník, obor Architektura pozemních staveb
- výborná znalost běloruského a ruského jazyka, angličtina na střední úrovni
- ovládání: AutoCad, SketchUp + Layout, V-Ray, Renderin, excel, word
Náplň práce:
Zpracování projektové dokumentace pro profesionální gastronomické provozy ve 2D a 3D
Nabízíme:
- zajímavou práci v mladém kolektivu a zajímavém pracovním prostředí
- možnost os. notebooku a telefonu
- stravování v místě pracoviště
- 4 týdny dovolené
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOndrova 159/9, Kníničky, 635 00 Brno 35 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

GASTROFORM, s.r.o.
  • GASTROFORM, s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Prostřední
  • Telefon : +420 603 837 505
  • E-mail : pavel.prostredni@mail.com
  • Adresa : Ondrova 159/9, Kníničky, 635 00 Brno 35

Klíčová slova

kontakt

zajímavém

projektové

dokumentace

profesionální

gastronomické

provozy

3d nabízíme

zajímavou

práci