PopisEXPEDIENT/-KA
Náplň práce: příprava zboží, balení zakázek, úprava stažených objednávek, objednávání přepravy, pečlivá kontrola, balení zakázek, práce s PC, odpovědnost za svěřený úsek skladu, komunikace s fakturačním oddělením, komunikace se zákazníkem a přepravci, udržování pořádku na pracovišti
Požadujeme: pečlivost, logické uvažování, aktivní přístup, základní orientaci v sortimentu nářadí, ochotu komunikovat se zákazníkem, příjemné vystupování, flexibilitu, osobní odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat v týmu.
HLÁSIT SE: Ptáčková Simona, tel.: 476 111 101 kl. 115, e-mail: administrativa1@peddy.cz, osobně pouze po telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, Chudeřín, 436 03 Litvínov 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T17:41:02

Společnost

PEDDY Group s.r.o.
  • PEDDY Group s.r.o.
  • Kontakt : -
  • Adresa : PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, Chudeřín, 436 03 Litvínov 3

Klíčová slova

komunikace

práce

balení

zakázek

zákazníkem

odpovědnost

expedientka náplň

sortimentu

nářadí

ochotu