PopisV případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.
Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP), nebo práce na Dohodu o provedení práce (DPP).
Místo výkonu práce: Prototypa - ZM, s.r.o., Hudcova 533/78c, 612 00 Brno.
Nástup: 1.10.2019.
Náplň práce:
- kontrola objektu, obsluha EZS, klíčový režim
- obchůzková činnost v areálu objektu
- zapisování návštěv.
Požadujeme:
- bezúhonnost (čistý výpis z RT)
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- certifikát strážného výhodou.
Nabízíme
- nepřetržitá pracovní doba 7:00 hod. - 19:00 hod., 19:00 - 7:00 hod.
- mzda 88,00 Kč/hod. + stravenky + osobní ohodnocení
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAGP PLUS SERVICE s.r.o.-Hudcova, Hudcova 533/78c, Medlánky, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně88 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-06T02:23:39

Společnost

AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Kučová
  • Telefon : +420 730 156 770
  • E-mail : iveta.kucova@agpplus.cz
  • Adresa : AGP PLUS SERVICE s.r.o.-Hudcova, Hudcova 533/78c, Medlánky, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

práce

pracovní

sro

hod

případě

objektu

bezúhonnost

návštěv požadujeme

zapisování

areálu