PopisMísto výkonu práce: Lunch Bar Mamma´s Coffee, Přístavní 3591/3, Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha zákazníků kavárny, vedení týmu brigádníků.
Požadujeme: jakékoli vyučení, baristické školení zajistí zaměstnavatel.
Nabízíme: mzdu 18 000 - 19 000,- Kč., stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt: osobně d 08:00 do 18:30 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěCAFÉ PANAV, spol.s r.o. - ÚL, Přístavní 3591/3, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

CAFÉ PANAV, spol.s r.o.
  • CAFÉ PANAV, spol.s r.o.
  • Kontakt : Lukáš Navrátil
  • Telefon : +420 606 477 937
  • E-mail : cafepanav@outlook.com
  • Adresa : CAFÉ PANAV, spol.s r.o. - ÚL, Přístavní 3591/3, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

místo

brigádníků požadujeme

osobně

připojištění kontakt

penzijní

příspěvek

stravenky

mzdu