PopisPozice: Pomocný dělník- rušení betonových základů telefonních kabin- bourací práce
Náplň: rušení betonových základů po telefonních abinách.
Požadavky: dobrá fyzická kondice, spolehlivost, časová flexibilita
Mzda: 27 000 Kč
Výhody: zajištění ubytování od pondělí do čtvrtka (pátku) na území ČR, mimo trvalé bydliště a pracoviště, pracovní poměr na dobu neurčitou- práce od pondělí do pátku. Volné soboty a neděle, stabilní společnost, pevně daný výplatní termín
Kontakt: Baštářová Ivana, tel.: 606602615, e-mail: zivotopis@icis.cz
Místo výkonu:Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.
Purkyňova č.p. 224
Příbram III
261 01 Příbram 1 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPurkyňova 224, Příbram III, 261 01 Příbram 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.
  • Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ivana Baštářová
  • Telefon : +420 606 602 615
  • E-mail : zivotopis@icis.cz
  • Adresa : Purkyňova 224, Příbram III, 261 01 Příbram 1

Klíčová slova

rušení

betonových

základů

telefonních

pátku

pondělí

pozice

termín kontakt

volné

soboty