PopisVHODNÉ I PRO ABSOLVENTY. Životopisy zasílat na e-mail: info@log-max.cz
Vyběrové řízení proběhne 15.8.2019 a 28.8.2019 ve 14.00 v prostorách provozovny na ul. Dolní č.p. 3137/100, Prostějov 1
Místo výkonu práce: Dolní č.p. 3137/100, Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá od 8.00-16.30 (lze upravit po domluvě se zaměstnavatelem)
Požadujeme: znalost AJ a NJ minimálně na komunikační úrovni, komunikační a obchodní dovednosti, pečlivost, loajálnost
Náplň práce: sjednávání a zadávání mezinárodních přeprav, práce na PC
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení (pohyblivá složka mzdy dle odvedené práce), možnost růstu, firemní stravování Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLogmax s.r.o. - provozovna, Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

Logmax s.r.o.
  • Logmax s.r.o.
  • Kontakt : Milan Zelený
  • Telefon : +420 602 383 321
  • E-mail : info@log-max.cz
  • Adresa : Logmax s.r.o. - provozovna, Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

práce

komunikační

dolní

prostějov

pečlivost

loajálnost náplň

sjednávání

zadávání

mezinárodních

přeprav