PopisNáplň práce:
Přezouvání osobních i nákládních vozů; Opravy automobilů, klimatizace, geometrie

Požadavky:
Řidicský prukaz B - výhodou

Nabízíme:
Obědy, nabízené služby zdarma + výrazné slevy na zboží, 22 dní dovolené

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Bruno Pepernik:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: b.pepernik@gmail.com;
- telefonicky na čísle 731 312 066;
- osobně na adrese: Bruno Pepernik, pneuservis, Lipnická č.p. 528, Hranice IV-Drahotuše
753 61 Hranice 4 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBruno Pepernik - pracoviště Drahotuše, Lipnická 528, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

Bruno Pepernik
  • Bruno Pepernik
  • Kontakt : Bruno Pepernik
  • Telefon : +420 731 312 066
  • E-mail : b.pepernik@gmail.com
  • Adresa : Bruno Pepernik - pracoviště Drahotuše, Lipnická 528, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4

Klíčová slova

bruno

náplň

čísle

pan

pepernik

zasláním

životopisu

bpepernikgmailcom

telefonicky

066