PopisPracoviště Dolní Kralovice
Náplň práce: operátor výrobní linky.
Požadavky: SOU technického směru výhodou, manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, smysl pro disciplínu, zodpovědnost a dodržování pořádku, ochota pracovat ve směnném provozu, týmovou práci, flexibilitu
Doplňující informace: mzda po zaškolení až 23000/měsíc.
Bezplatný svoz do zaměstnání, dotované stravování v závodní jídelně, týden dovolené navíc, odborná školení, jazykové kurzy
Pro podrobnější informace: www.mubea.com
První kontakt e-mailem.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMubea Transmission Components s.r.o.., Dolní Kralovice 150, 257 68 Dolní Kralovice Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

Mubea Transmission Components s.r.o.
  • Mubea Transmission Components s.r.o.
  • Kontakt : Hana Prchalová
  • Telefon : +420 311 907 288
  • E-mail : hana.prchalova@mubea.com
  • Adresa : Mubea Transmission Components s.r.o.., Dolní Kralovice 150, 257 68 Dolní Kralovice

Klíčová slova

informace

pracoviště

jídelně

mzda

zaškolení

23000měsíc bezplatný

svoz

zaměstnání

dotované

stravování