PopisMísto výkonu práce Pardubice
Pracovní náplň: přípravné, základní, běžné a složité odborné práce při montáži, rekonstukci radiokomunikačních zařízení
Požadujeme:
- vzdělání elektro silnoproud nebo slaboproud
- platná vyhláška 50/1978 § 6 výhodou (není podmínkou)
- osvědčení práce ve výškách výhodou (není podmínkou)
- odpovídající zdravotní způsobilost pro práci na elektrických zařízeních a ve výškách
- řidičský průkaz sk. B
- všeobecná manuální zručnost
- ochota cestovat - práce přes týden mimo trvalé pracoviště
- výhoda bydliště v okolí Pardubic
Nabízíme příplatky za montáže a služby, příspěvek na stravování
První kontakt emailem nebo telefonicky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Pošty 26, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

RCD Radiokomunikace spol. s r. o.
  • RCD Radiokomunikace spol. s r. o.
  • Kontakt : Jaroslav Hlína
  • Telefon : +420 602 660 245
  • E-mail : hlina@rcd.cz
  • Adresa : U Pošty 26, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic

Klíčová slova

práce

podmínkou

výhodou

místo

trvalé

řidičský

průkaz

všeobecná

manuální

zručnost