PopisMÍSTO VÝKONU : náměstí Jana Palacha č.p. 80/3, Staré Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : ING. JANA HUBIČKOVÁ, MBA, tel.: 251098264, e-mail: jana.hubickova@vsup.cz

ZASTUPOVÁNÍ MD/RD (s možností prodloužení)

NÁPLŇ PRÁCE :

- ORGANIZACE INTERNÍCH GRANTOVÝCH SOUTĚŽÍ PRO AKADEMICKÉ PRACOVNÍKY A STUDENTY ŠKOLY
- VYHLEDÁVÁNÍ GRANTOVÝCH PŘÍLOŽETOSTÍ U TUZEMSKÝCH I ZAHRANIČNÍCH POSKYTOVATELŮ
- ADM ASISTENCE PŘI PŘÍPRAVĚ A ŘEŠENÍ PROJEKTŮ
- AGENDA SPOJENÁ S METODIKOU HODNOCENÍ VÝZKUMNÝCH ORGANIZACÍ
- EVIDENCE A ANALYTYCKÉ STATISTIKY TÝKAJÍCÍ SE VĚDECKÉ A VÝZKUMNÉ ČINNOSTI ŠKOLY

POŽADAVKY :

- SŠ S MATURITOU A MIN. 8 LET PRAXE NEBO VŠ A 3 ROKY PRAXE
- ZKUŠENOSTI S PROBLEMATIKOU ADM GRANTŮ A VÝZKUMNÝCH PROJEKTŮ
- AJ SLOVEM I PÍSMEM MIN. ÚROVEŇ B2 (částečná verbální i píselmná komunikace)
- AKTIVNÍ UŽIVATELSKÁ ZNALOST MS OFFICE (Word, Excel, Outlock)
- VÝBORNÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI A OCHOTU HLEDAT ŘEŠENÍ
- SPOLEHLIVOST, PEČLIVOST, FLEXIBILITA

- ZNALOST AKADEMICKÉHO PROSTŘEDÍ VÝHODOU

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :

- PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK
- ATRAKTIVNÍ PROSTŘEDÍ PRESTIŽNÍ UMĚLECKÉ VYSOKÉ ŠKOLY
- ZAJÍMAVOU PRÁCI V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ MENŠÍHO KOLEKTIVU
- PLACENÉ KURZY A ŠKOLENÍ
- PRACOVIŠTĚ V CENTRU PRAHY (zastávka Staroměstská)
- 25 DNŮ DOVOLENÉ Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěnáměstí Jana Palacha 80/3, Staré Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

VYSOKÁ ŠKOLA UMĚLECKO-PRŮMYSLOVÁ
  • VYSOKÁ ŠKOLA UMĚLECKO-PRŮMYSLOVÁ
  • Kontakt : ING. JANA HUBIČKOVÁ, MBA
  • Telefon : +420 251 098 264
  • E-mail : jana.hubickova@vsup.cz
  • Adresa : náměstí Jana Palacha 80/3, Staré Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

prostředí

adm

grantových

práce

jana

školy

min

výzkumných

projektů

znalost