PopisVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení pozice:
ODBORNÝ REFERENT ÚTVARU PRO STRATEGII A ROZVOJ

Požadujeme: organizační, koordinační a komunikační schopnosti, kreativní a strukturované myšlení, týmového ducha a ochotu učit se novým věcem; nadstandardní znalost MS Office (především Word, Excel);
minimálně ukončené středoškolské vzdělání; po zaškolení orientace a práce v interních informačních systémech; vysoké pracovní nasazení, pečlivost, flexibilitu a odolnost proti stresovým situacím

Pracovní náplň: komplexní metodická, koncepční a asistenční činnost v oblasti přípravy a tvorby analytických, metodických a strategických dokumentů rozvoje univerzity (strategické záměry a jejich plány realizace, výroční zprávy, studie apod.); administrativní i metodická podpora v rámci svěřené evidence projektů a spolupráce při řízení jejich finančních zdrojů;
vedení agendy Správní rady JU; vyhotovování podkladů pro porady a zpracování zápisů

Nabízíme: práci v univerzitním prostředí a příjemném kolektivu pracovníků;
finanční ohodnocení dle Mzdového předpisu JU, zaměstnanecké kurzy a možnost dalšího
vzdělávání;
zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup možný od: 1.9.2019 nebo dle dohody.
Pracovní úvazek: plný
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis; motivační dopis; kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Přihlášku s požadovanými dokumenty zasílejte na e-mail: personalni@jcu.cz pod značkou "Odborný referent" nejpozději do 23.8.2019.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Přihlášky
  • E-mail : personalni@jcu.cz
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

řízení

office

možnost

metodická

dle

stravenky

indispozičního

volna

dotované

stravování