PopisPrvní kontakt:
Hrubošová Martina, tel.: 724 484 435,
e-mail: prace@fajnzviratka.cz - zasílejte životopisy.

Náplň práce:
Prodej v chovatelských potřebách.

Požadavky:
Výhodou škola zemědělského či veterinárního zaměření nebo rekvalifikační kurz na zvířata, vyhrazené veterinární léčivé přípravky a zkušenost s manipulací se zvířaty.

Pracovní doba:
8 - 20 hod, rozděleno na dvě směny. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBRANDTL, s.r.o. - Chovatelské potřeby /OC TESCO/, V Kasárnách 1019, 28002 Kolín 2 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-08-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

BRANDTL, s.r.o.
  • BRANDTL, s.r.o.
  • Kontakt : Martina Hrubošová
  • Telefon : +420 724 484 435
  • E-mail : prace@fajnzviratka.cz
  • Adresa : BRANDTL, s.r.o. - Chovatelské potřeby /OC TESCO/, V Kasárnách 1019, 28002 Kolín 2

Klíčová slova

kontakthrubošová

kurz

rozděleno

hod

doba8

zvířatypracovní

manipulací

zkušenost

přípravky

léčivé