PopisZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: doplňování a prodej zboží, kontrola kvality a cenového značení, cenotvorba, odbavení zákazníků na pokladně a poskytování informací
- Požadujeme: min. úplné střední vzdělání, praxe v oboru vítána, bezúhonnost, znalost práce na PC s programem POHODA, Ř.P. sk. B
- Nabízíme: ubytování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: prace@zdravazelenina.cz, tel.: 602 406 227 (p. Hak) Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK, Náchodská 198, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o.
  • PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o.
  • Kontakt : Václav Hak
  • Telefon : +420 602 406 227
  • E-mail : prace@zdravazelenina.cz
  • Adresa : PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK, Náchodská 198, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

práce

nabízíme

střední

vzdělání

praxe

oboru

vítána

bezúhonnost

znalost

programem