PopisPRODAVAČ / PRODAVAČKA
- PP na dobu určitou 3 let, nástup možný ihned,
- Náplň práce: starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů
- Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z RT, praxe výhodou
- Nabízíme: stravenky, prémie, možnost seberealizace
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky a osoby OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: Kadrycz7@baumax.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBM ČESKO s.r.o. - prodejna bauMax, Hradec Králové, Víta Nejedlého 1062/12, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • Telefon : +420 267 289 176
  • E-mail : Kadrycz7@baumax.cz
  • Adresa : BM ČESKO s.r.o. - prodejna bauMax, Hradec Králové, Víta Nejedlého 1062/12, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

zboží

práce

prodavač

zákazníka

flexibilitu

víkendech

výpis

praxe

výhodou