PopisMísto výkonu práce:
Víta Nejedlého č.p. 279
295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: e-mail: topolancinova@profi-color.cz

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
Správně a dobře zákazníkovi poradit při výběru zboží.
Udržovat prodejnu v čistotě a mít pořád doplněné regály.
Ochotně a zdvořile komunikovat se zákazníky.

Hledáme člověka, který je ochoten pomáhat lidem orientovat se v barvách. Denně se budete věnovat klientům, kteří chtějí zútulnit svůj domov a na Vás, jako specialistovi, bude poradit mu, co je pro něj nejlepší.

Podmínkou:
Zkušenost v obchodu nebo velký zájem o obchod
Hledáme lidi, které práce v prodeji baví!
Ochotu se učit nové věci a být nápomocen

Nepotřebujete žádné speciální znalosti, k práci Vám zajistíme vše potřebné a vše Vás naučíme. Po Vašem nástupu projdete rychlým zaučením a to ostatní už bude na Vás. Za výbornou práci vás čeká vysoká odměna!

Chcete stabilitu a jistotu v prosperující a dobře fungující stabilní firmě? Zaujala Vás tato příležitost? Pokud ano, přihlaste se a my se budeme těšit na osobní pohovor.

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, provize z prodejen, slevy na firemní výrobky/služby, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNeurčeno PracovištěPROFI COLOR, s.r.o - pracoviště MH, Víta Nejedlého 279, 295 01 Mnichovo Hradiště Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

PROFI COLOR, s.r.o
  • PROFI COLOR, s.r.o
  • Kontakt : Jana Topolančinová
  • E-mail : topolancinova@profi-color.cz
  • Adresa : PROFI COLOR, s.r.o - pracoviště MH, Víta Nejedlého 279, 295 01 Mnichovo Hradiště

Klíčová slova

práci

vše

příspěvek

firemní

dobře

poradit

místo

zaučením

stabilitu

odměnachcete