PopisZpůsob prvního kontaktu: telefonicky v době od 7:00 hod - 16:00 hod. nebo emailem.

Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, ochota
Náplň práce: prodej masa a uzenin, příprava a doplňování pultů, úklid
Střídání směn ranní/ odpolední, 1x za 14 dnů sobota, neděle volné!

Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 120,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, 2x ročně mimořádné prémie 5.000,-, Po uplynutí zkušební doby motivační bonus podle výkonů až 10.000,- Kč. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMAKOVEC a.s. - 04, Mlýnská 1927, 666 01 Tišnov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-08-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

MAKOVEC a.s.
  • MAKOVEC a.s.
  • Kontakt : Vladimír Stančík
  • Telefon : +420 777 713 739
  • E-mail : stancik.v@makovec.cz
  • Adresa : MAKOVEC a.s. - 04, Mlýnská 1927, 666 01 Tišnov 1

Klíčová slova

hod

masa

způsob

plně

odpolední

dnů

sobotaneděle

volnéjídelní

kupóny

stravenky