PopisKontakt: Vodičková Ivona, e-mail: personalni@rob4job.com

Jsme odborníky na kolaborativní roboty a hledáme dalšího člena týmu se zájmem o roboty a programování. Vhodné pro absolventy (ČVÚT apod.).

Náplň práce
Programování pracovních úkolů průmyslového nebo kolaborativního robota: pohyby, orientace v prostoru, logika pracovních činností.
Programování komunikace s dalšími zařízeními (PLC, digitální signály, čtečky čárových kódů, TCP/IP komunikace, Modbus, Profinet).
Návrhy a realizace elektrických obvodů (signály, fotobuňky, tlačítka)
Příprava pohybových studií a studií proveditelnosti, simulace, nasazení robota u zákazníka, optimalizace.
Programování robotických periferií (2D/3D kamery, grippery, bin picking řešení, PLC apod.)

Požadované schopnosti
o Znalost sekvenčního programování
o Dobrá prostorová představivost
o Důsledné dodržování programátorských best practices (dokumentace kódu, naming conventions, verzování atd.)
o Uživatelská znalost Windows
o Zájem o automatizaci, elektroniku a roboty
o Časová flexibilita
o Vynalézavost a pečlivost
o Ochota cestovat (v rámci ČR, výjimečně Evropa)

Vítané schopnosti
o Zkušenost s programováním kolaborativních robotů v prostředí Intera5 (Rethink Robotics) nebo Polyscope (Universal Robots)
o Zkušenosti s programováním v jazyce python
o Znalost průmyslových komunikačních protokolů (Modbus, Profinet, RS232)
o Zkušenosti s komunikací client-server, TCP/IP
o Zkušenosti s ROS (Robot Operating System)

Nabízíme
o Zajímavou a různorodou práci
o Flexibilní pracovní doba
o Možnost Home office
o 5 týdnů dovolené
o Služební telefon (možnost převedení soukromého čísla)
o Základní školení a trvalé doškolování

Požadujeme: ŘP sk. B, Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNárodních hrdinů 891, Dolní Počernice, 190 12 Praha 912 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

Rob4Job s.r.o.
  • Rob4Job s.r.o.
  • Kontakt : Ivona Vodičková
  • E-mail : personalni@rob4job.com
  • Adresa : Národních hrdinů 891, Dolní Počernice, 190 12 Praha 912

Klíčová slova

pracovních

plc

robota

studií

komunikace

programováním

modbus

roboty

signály

universal