PopisMísto výkonu práce: Ostrava
1. kontakt: profesní životopisy můžete zasílat na e-mail, popř. kontaktovat telefonicky a domluvit se na osobní schůzce.

Náplň práce: pálení (řezání plamenem) kovového šrotu a slitků ruční pistolí, příprava vsázky

Požadujeme: platný paličský průkaz nutný, praxe i vazačský průkaz výhodou, zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, dobrý zdravotní stav

Mzda nástup 130 Kč/hod. + příplatky za zákonné přesčasy, stravenky.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! 12 h směny, 2 denní, 2 noční, 4 dny volno

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěINSTRUO s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

INSTRUO s.r.o.
  • INSTRUO s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Červinka
  • Telefon : +420 727 809 903
  • E-mail : t.cervinka@instruo.cz
  • Adresa : INSTRUO s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

průkaz

práce

nástup

nutný

praxe

vazačský

výhodou

zručnost

spolehlivost

zodpovědnost