PopisKontakt e-mailem.

Požadavky
- Bakalářské nebo Vysokoškolské vzdělání
- Anglický jazyk - úroveň B2
- Ukrajinský jazyk - úroveň B2
- Zkušenosti s KYC a bankovnictví
- Pokročilé znalosti MS Office
Náplň práce:
- Identifikaci hrozeb spojených s praním špinavých pěněz
- Identifikace podezřelých obchodních činností
- Příprava pravidelných reportů
- Úzká spolupráce s oddělením Compliance

výhody: pružnou pracovní dobu, práci z domova, multisport kartu, stravenky, jógu na pracovišti, příspěvek na dopravu, příspěvek na mobilní telefon, zaměstnanecký mobilní tarif, parkovací místo Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěING Bank N. V., Českomoravská 2420/15, Libeň, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

ING Bank N.V.
  • ING Bank N.V.
  • Kontakt : Edita Hovhannisyanová
  • E-mail : edita.hovhannisyanova@ing.com
  • Adresa : ING Bank N. V., Českomoravská 2420/15, Libeň, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

jazyk

úroveň

b2

mobilní

příspěvek

kontakt

domova

úzká

spolupráce

oddělením