PopisŘIDIČI AUTOBUSU A SOCIÁLNÍ DOPRAVY
Místo výkonu: Halenkov 191, Karolinka, Nábřežní 175.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny D, komunikační a obchodní dovednosti, kreativita, samostatnost, vztah k seniorům, pozitivní přístup k životu, počítačová způsobilost, praxe.
Náplň práce: řízení speciálních vozidel služby sociální doprava (malý autobus a minibus), asistence při nástupu a výstupu klientů, zajištění invalidních vozíků kotevní technikou, provádění běžné údržby a kontroly vozidel, doprovod při zájezdech.
Nabízíme: Dobrý kolektiv, vstřícnost, 5 týdnů dovolené, odměny, náhradní volno za přesčasy, cestovní náhrady, služební telefon, příspěvky na ošacení.
První kontakt: telefonicky v prac. dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 734 891 156, 571 451 548 nebo e-mailem na: martina.poncikova@nhrozenkov.charita.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCharita Nový Hrozenkov 02, Nábřežní 175, 756 05 Karolinka Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

Charita Nový Hrozenkov
  • Charita Nový Hrozenkov
  • Kontakt : Martina Pončíková
  • Telefon : +420 734 891 156,571 451 548
  • E-mail : martina.poncikova@nhrozenkov.charita.cz
  • Adresa : Charita Nový Hrozenkov 02, Nábřežní 175, 756 05 Karolinka

Klíčová slova

vozidel

sociální

řidiči

týdnů

vstřícnost

kolektiv

zájezdech nabízíme

doprovod

kontroly

údržby