PopisPožadavky:
-1 rok praxe na pozici skladníka, základy práce s PC, zkušenost se čtecím zařízením, znalost skladové evidence
-vysoký důraz na zodpovědnost, pracovní morálku, komunikativnost, samostatnost
-zdravotní průkaz pro práci s potravinami

Náplň práce:
- příjem surovin do skladu, výdej do výroby, evidence skladových zásob
- součástí pracovní pozice je pravidelná práce v myčce přepravních obalů
- práce vhodná pro může z důvodu manipulace s těžkými břemeny a vysoké fyzické zátěže
- převážně ranní směny, 2 pracovní soboty v měsíci

Po zapracování možnost finančního růstu.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně17900 Kč Mzda maximálně21500 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Renáta Piprová
  • Telefon : +420 599 507 645,734 353 429
  • E-mail : prace@semag.cz
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

pracovní

práce

požadavky1

součástí

pozice

pravidelná

myčce

přepravních

obalů

vhodná