PopisMísto výkonu práce: Thámova 289/13; Karlín
186 00 Praha 86
Kontaktní osoba: Petřík Tomáš, tel.: 221 729 157, e-mail: tomas.petrik@ricardo.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce
- Vytváření bezpečnostních plánů na základě ISO26262
- Používání rizikově orientovaného přístupu k analýze bezpečnostních funkcí automobilových systémů
- Poskytování funkčních a technických návrhů bezpečnosti ve spojení s dalšími technickými obory
- Poskytování podpory při zavádění a validaci bezpečnostních návrhů
- Vytváření bezpečnostní dokumentace pro konečné systémy

Požadavky
- Alespoň bakalářské vysokoškolské vzdělání v oblasti technického směru
- Teoretické a praktické znalosti základních technických poznatků funkční bezpečnosti
- Znalost ISO 26262 nebo podobných funkčních bezpečnostních standardů
- Praktické zkušenosti s FMEA, FTA, FHA, HAZOP, RBD, HARA atd.
- Vytváření bezpečnostních argumentů pro komplexní vestavěné systémy

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRicardo Prague s.r.o. - 001, Thámova 289/13, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně80000 Kč Nastoupit od2019-07-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.
  • Ricardo Prague s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Petřík
  • Telefon : +420 221 729 157
  • E-mail : tomas.petrik@ricardo.com
  • Adresa : Ricardo Prague s.r.o. - 001, Thámova 289/13, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

bezpečnostních

vytváření

poskytování

funkčních

technických

praktické

příspěvek

místo

znalost

standardů