PopisMísto výkonu práce Pardubice
Pracovní náplň: řešení závad strojů následné opravy, znalost techn.dokumentace.
Požadujeme: vyuční list v oboru, vyhláška 50/78 Sb. §6, praxe v oboru vítána. Trestní bezúhonost
Režim pracovní doby krátký/dlouhý týden - ranní/noční směna
Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, další zaměstnanecké výhody
První kontakt emailem nebo telefonicky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěUNITED BAKERIES a.s. - provozovna Pardubice, Na Ležánkách 1624, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

UNITED BAKERIES a.s.
  • UNITED BAKERIES a.s.
  • Kontakt : Petra Tomčíková
  • Telefon : +420 466 032 615;601 365 830
  • E-mail : petra.tomcikova@ubcz.cz
  • Adresa : UNITED BAKERIES a.s. - provozovna Pardubice, Na Ležánkách 1624, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

oboru

místo

týdnů

doby

krátkýdlouhý

týden

rannínoční

směna nabízíme

dovolené

bezúhonost režim