PopisKontakt: Lešetická Zuzana, tel.: +420 373 03 49 09, e-mail: z.leseticka@megapac-production.com
Náplň práce:
- příprava a zpracování výrobních dokumentů
- příprava pokladů pro mzdy
- koordinace pracovníků a příprava jejich pracovišť
- spolupráce s vedoucím provozu a zastupování v době jeho nepřítomnosti

Požadujeme:
- znalost NJ - nutnost !!
- uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- ŘP sk. B

Zaměstnaneké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, prémie
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMegapac production s.r.o., Plzeň, Velenická 524/95, Koterov, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

megapac production s.r.o.
  • megapac production s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Lešetická
  • Telefon : +420 373 034 909
  • E-mail : z.leseticka@megapac-production.com
  • Adresa : Megapac production s.r.o., Plzeň, Velenická 524/95, Koterov, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

kontakt

dovednosti řp

práce

microsoft

office zodpovědnost

spolehlivost

flexibilita dobré

organizační

komunikační

bzaměstnaneké